عقارات للبيع في المقطم

1,227 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز للبيع في أب تاون كايرو إعمار ١٥٧م

    Circle Realestate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٥م بإطلالة على الجولف للبيع في أب تاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو جولف للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة كورنر للبيع فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ستريت اوف دريمز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل جاهزة للسكن ف اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز تشطيب فاخر للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٥١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جولف تشطيب مميز فوري اب تاون كايرو اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو عالجولف ف اب تاون كايرو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٣ متر مربع

    ١١٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م بحديقة تشطيب فاخر للبيع ف اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • ٩ سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة العليا,ناين سايد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فيو عالجولف للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس مميزه ارضي بجاردن في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جولف فيو للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عالجولف شقه للبيع في اب تاون كايرو تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع في اب تاون كايرو فيو ساحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • بيانستار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم
  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار مصر مشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري ف اب تاون كايرو أعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار ڤيو جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1300م فاخرة للبيع ف اب تاون كايرو بحمام سباحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 670م مفروشة فاخرة للبيع ف أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢٤٩٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • ذا كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤١٣٬٦٤٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Memar Almansour
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,ذا كيى

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقة سوبرلوكس فيو عالنافورة في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مودرن جاهزة للسكن ف اب تاون كايرو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومجهزة بالكامل للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو تطل على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو تطل على الجولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • اونا كومبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كومباوند اونا

    2 - 3 غرفة