شقق للبيع في القاهرة, صفحة 47

49,388 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف استلام فوري أمام كمبوند Riviera heights

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس امام هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالمطبخ في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القرنفل التجمع الأول 230م 3 غرف مميزة جد

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه بالتجمع م ماونتن فيو بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى قلب التجمع الخامس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي للبيع B2

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل سعر فى السوق سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إس كيو 1 نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٣٥٬١٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٤٬١٢٣ جنيه

    اقل مقدم في بلوم فيلدز - استلام فوري - وحدة نادرة

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤١٦٬١٢٥ جنيه

    شقة تطل على حديقة و مسطحات مائية باقساط حتى ٢٠٣٢

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتجمع استلام فوري شقه بديستركت 5 كاش 36% .

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في اميز مرحلة في هايد بارك - ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتجمع استلام فوري شقه بديستركت 5 بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ف الاندلس استلام فوري تقسيط على 18 شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في هايدبارك باقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٦٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225 م استلام فورى اسكن ف اللوتس الجديدة التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاردن ڤيو بمقدم و اقساط بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 170 م بحري موقع مميز بالنرجس الجديدة

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل سعر في اميز كمبوند

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتى مباشرة اقل سعر شقة للبيع ارضى بحديقة

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    2 - 3 غرفة