شقق للبيع في القاهرة, صفحة 28

49,734 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك شقه للبيع بسعر مميز فيو على اللاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل جاهزة للاستلام في ماونتن فيو

    Redefine logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر بالقرب من السراج مول

    Ebied Home logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واي شارع التسعين تشطيب كامل استلام شهور ٢ نوم

    Edge Real Estates logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو فيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,الباتيو فيدا

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع كاملة التشطيب ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو أورو شقه متشطبه بالتكييفات للبيع باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل من سعر الشركه موقع مميز_استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • لا كابيتال سويت لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا كابيتال سويت لاجونز

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف على فيو مفتوح

    We are consultancy logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اب تاون تشطيب كامل بالتكيفات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في كمبوند azad

    Spade consultancy logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشروق بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو مساحات خضراء في كمبوند هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلا البوسكو سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,البوسكو سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديدة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو أورو شقه للبيع بسعر لقطه فيو مفوح و بحرى

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام دايركت علي لاندسكيب في اب تاون

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند الجار الشروق بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • ٩ سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة العليا,ناين سايد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة تشطيب فاخر اطلالة علي مسبح استلم الان

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٧٧٥ جنيه

    بسعر لقطة شقة ريسيل للبيع فى افضل موقع فى التجمع

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل في باتيو أورو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥١٤٬٢٧٠ جنيه

    باقساط تصل الى 12 سنه احجز وحدتك وحدتك باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة