شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 95

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف للبيع في سراي بفيو لاندسكيب تسليم قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه غرفتين استلام فوري كونر بجاردن 120م

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين جاردن في سراي مرحلة ايلان اقل مقدم عقد قديم

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف جاهزة للاستلام تطل على حديقة - بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير–استلام فوري– نصف تشطيب

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم 1M وفيو لاند سكيب في سراي

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في سراي فيو البحيرة دور تاني

    Smartex logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر و امتلك ستوديو ع طريق السويس-ب مقدم 190الف

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٨٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع - امام مدينتي بأقساط

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب بتقسيط ١٢ سنه بدون فوائد في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز باقل مقدم في مدينه المستقبل

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (كاش 2.5 مليون) شقة بجاردن في سراي أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ٣ غرف بدون مقدم و تقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز للبيع 65 متر بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند لافينير –المستقبل سيتي

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 12 سنة امتلك شقة غرفتين بجاردن

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باكبر خصم موجود

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80 متر بموقع مميز للبيع في كمبوند ات ايست

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعرلن يتكرر شقه ارضي بحديقه بمقد م واقساط فيومميز

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع