شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 6

4,964 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في سراي مدينه مصر

    iHome logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في سراي مدينه مصر

    iHome logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٧٬١٤٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز ( ليك سايد )

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص الاسعار شقة بجاردن للبيع في هاب تاون حسن علام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اسنلام فوري بحري 182 متر دبل فيو دور تالت

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 160م +جاردن 80م استلام فوري الان

    Bright logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨م² للبيع بكمبوند هابتاون – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف+3 حمام+روف 75م= بيشوف مساحات خضراء+بحيرات

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت بتشطيبات فاخرة في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في لافينير بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • رير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٨٢٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,رير

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واكبر شقه ارضي بجاردين باميز فيو في الكومباند

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه في جرين سكوير افضل فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل في سراي تشطيب خاص بنص الثمن

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٦٬١١٧ جنيه

    بالتقسيط شقة بسعر لقطه في بكمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام من المالك فى سراى امام مدينتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    1 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٩٬٨١٢٬٤٣٦ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على الحدائق في هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة تسليم 2027 للبيع في هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٨٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على المسطحات المائية في هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٢٬٢٢٦ جنيه

    شقة دبل فيو ريسيل اقل من سعر الشركة بدون اوفر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا ميرادا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٩٬٣٣٨ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع استلام فورى فى كابيتال جاردن

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع استلام فورى فى كابيتال جاردن

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو دايركت علي لاجون امتلك شقه بمقدم 670 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م في كمبوند سراي بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • تالدا مدينة المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٤٬٧٨٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,تالدا

    1 - 3 غرفة