شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 34

4,966 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل في كمبوند لافينير شقه ارضي بجاردن 160م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير ١٦٠ م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر ارضي بجاردن في كمبوند لافينير 160 م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه بروف205متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 115م في كمبوند بترفلاي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م فيو لاند سكيب للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفيتين بموقع مميز فى كمبوند فالدا فيليدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في قلب المستقبل سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1.5%؜ مقدم فقط واقساط 12 سنه - بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٧٥ متر بحري ومتشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سراي S2 غرفتين ماستر بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٨٥٬٩١١ جنيه

    شقة بمقدم 1.35م للبيع إيلان سراي تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للإستثمار بالمستقبل سيتى إستلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع