شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 30

4,966 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة بجاردن خاصة ريسيل استلام فوري لل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣١متر باقل سعر في المستقبل سيتي لاڤينير صبور

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ١٣١ متر غرفتين فيو مميز فقط 3,350

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ فيو لاندسكيب ٣غرف نوم استلام فوري دور ثالث

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه الجراج واشتراك النادي ووديعه الصيانه شقه ٢غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري غرفتين فقط ب ٤ مليون ٢٠٠ ال

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز اقل قسط للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثالث 3 غرف نيو جاردنز نصف تشطيب بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الرابع بحرى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بأقل سعر فى مستقبل سيتى بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو حديقه

    Global Hills logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط من المالك فى هاب تاون Hap town

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي طريق السويس بجوار مدينتي بأقساط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة للبيع استلام فورى

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    168م للبيع في هابتاون حسن علام استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في لافينير , 160متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار مدينتي بالتقسيط علي 12 سنة

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مفروشه بالكامل - بالاجهزة والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف فى بيتا جرينز مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه جدا اميز لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع