شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 25

4,966 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة الشقة 160 متر فيو على الكلوب هاوس مباشرة 3 غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة بجاردن خاصة ريسيل استلام فوري لل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ١٣١ متر غرفتين فيو مميز فقط 3,350

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ فيو لاندسكيب ٣غرف نوم استلام فوري دور ثالث

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في L’Avenir – المستقبل سيتي 160 م 3 غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور التالت للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣١ متر للبيع موقع متميز غرفتين بحصه الجراج د٤

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م كمبوند لافينير فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير وحده 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير – استلام فوري 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٣١م غرفتين استلام فوري دور ثالث 3,400

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ فيو لاندسكيب ٣غرف نوم استلام فوري دور ثالث

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠متر فيو لاندسكيب ٣ غرف استلام فوري دور ثالث

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه الجراج واشتراك النادي ووديعه الصيانه شقه ٢غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه‎ 131كومباوند لاڤينير- ‎ 2غرف نوم - 3 حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور التالت للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن برايم لوكشين في كمبوند سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جرين سكوير بالمطبخ والتكييفات

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو لاندسكيب وبول في بلوم

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع