شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 26

4,966 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سراي ع طريق السويس بمقدم 1M

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اقساط من المالك فى كمبوند سرايSarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب دور ثاني تقسيط مريح

    Aqar Misr logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر بالماركت

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالسعر القديم في Bloomfields

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٧٨٬١٠٤ جنيه

    شقة كورنر للبيع | فيو مفتوح بحري | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع كمبوند لافينير وحده ١٦٠ مترجميع الاقساط خالص

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣١م نص تشطيب خالص كل الاقساط تم الاستلام من ا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بسعر لقطة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه الجراج واشتراك النادي ووديعه الصيانه شقه ٢غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ القاهرة الجديدة-المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 160 متر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بسعر لقطة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ --شقه‎ 160متر ---استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -شقة 135 متر فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لافينير المستقبل سيتى فيو لاند سكيب 3نوم

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - فيو مميز بحرى -- 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٣١م غرفتين استلام فوري دور ثالث 3,400

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ - شقه ‎ 160م - فيو لاند سكيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٣ غرف نوم جرين اسكوير المستقبل سيتى 168 م

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٤٨٬١٢٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في ماونتن فيو اليفا – المستقبل سيت

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع