شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 32

1,187 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه في جالاريا التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن متشطبه فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في الماركت فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في التجمع الخامس | جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل من المالك متشطب فوري في جاردينيا

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك ريسيل متشطبة + الفرش +فوري جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٦١١ جنيه

    افضل سعر لشقة 164م استلام فورى بتكملة اقساط

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أو الإيجار في Palm Hills Village

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أو الإيجار في Palm Hills Village

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري للبيع ف التجمع الخامس|جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه في قلب القاهرة الجديده| galleria

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه بالمستثمرين الجنوبيه شقه200م تشطيب سوبر

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه- جولدن سكوير

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبةusl فوري جاهزة للسكن كمبوند جالريا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – شقة 3 غرف نوم جاليريا بسعر مغرى

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٧٬٥٠٨ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند زيزينيا امام الAUC وPoint90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 م للبيع – تشطيب سوبر لوكس | التجمع الخامس

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع