شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 37

1,187 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب متشطبة للبيع في كمبوند ٩٠ افينيو

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند ٩٠ افينيو في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات في كمبوند ٩٠ افينيو

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م متشطبة بكمبوند 90 افينيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٥٠ جنيه

    امتلك استوديو متشطب في the village

    Feeds logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من ال AUC بقلب التجمع شقه بحري بدور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند المصراوية في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250م في كمبوند زيزينيا دقيقة من ال AUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند امام الجامعه الامريكية تشطيب راقي

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في كموبند في التجمع امام ال AUC

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز واقل سعر للبيع جاليريا ريزيدنس

    El Kateb Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و سعر قابل للتفاوض للبيع جاليريا

    El Kateb Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي ١٦٣ م

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في المستثمرين الجنوبية بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بجاردن في التجمع الخامس بجوار AUC

    clear scope logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة كامل استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالاجهزة و المطبخ والتكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بسعر لقطة تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ووترواي سيجنتشر فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاليريا مون فالي | القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بجوار الجامعه الامريكيه بـالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة -شقة بحديقة للبيع في 90 افينيو - التجمع

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3غرف بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط5 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع