شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 36

1,187 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليج جيت بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٍشقة للبيع في جاليريا مون فالي – التجمع الخامس فر

    Host Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل بالتكييفات و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في فيليدج جيت التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في فيلدج جيت

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده ريسيل فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بجوار AUC في التجمع تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جاليريا للبيع ڤيو مميز علي اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى جاليريا مون فالى التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة داخل كمبوند جاليريا

    TiL Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بأقل سعر في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار في ريفرتون بالتجمع +اقل سعر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري فيو مفتوح أقل سعر لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى جاليريا مون فالى للبيع بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس امام AUC

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند فيلدج جيت في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في المستثمرين الجنوبية بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جاليريا مون فالى بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع