شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 9

1,795 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع400الف فقط وامتلك شقتك في ماونتن فيو قسط9 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري افضل فيو في الكمبوند أقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٦٬٠٣٤ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن ڤيو اي سيتي التجمع استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بموقع مميز في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف في اي سيتي بالتقسيط استلام فوري

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بالتقسيط في مرحلة اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل سعر بالماركت شقة فوري ريسيل ف ماونتن فيو

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بأقل مقدم| ماونتن فيو اي سيتي | موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في ماونتن فيو icity club park

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة مرحلة اللاجون

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام بسعر الماركت في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2027 بأقساط ع 5 سنين -مرحلة لاجون

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠١٧ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام ثلاث غرف بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في اي سيتي ماونتن فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع - تشطيبات الترا مودرن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع – ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    Property Network logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى موقع مميز-ماونتن فيو اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع