شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 10

1,795 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن استلام فوري في MV iCity New Cairo

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اى سيتي جاهز الان

    شركة البحيري جروب logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري تكمله اقساط

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات وحديقة خاصة في اي سيتي ريسيل

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي ١٥٥متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 155م ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فى اى سيتى للبيع بالتقسيط

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقل سعر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام وكاملة التشطيب بفيو مباشرة على نادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م بجاردن ١٠٠م للبيع استلام فوري باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل لقطه235 متر 4 غرف نوم بكمبوند ماونتن فيو

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بااقل مقدم

    Momentum logo image

3

    5

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    للبيع – شقة في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن ٤٠م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي | ١٣٥م

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي نص تشطيب

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Prime Company logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي علي الطوب

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي ,155م

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" للبيع في ماونتن فيو آي سيتي (Club Park)

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مغري

    Momentum logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشمل عضوية النادي - موقع مميز، عدادت جاهزه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع