شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 20

672 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٩٧٧٬٩٤١ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست التجمع السادس

    Flag square Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ريسيل باقساط استلام 2027 - زيد ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل بحديقة

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٥١٬٢٨٩ جنيه

    شقة ريسيل فى ابراج زيد فوري باقل سعر و بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة ارضي بجاردن في زد ايست لسرعة البيع

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٧٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفتين في زد ايست-شقة لقطة لمده اسبوع

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل باقل سعر في الكمبوند

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر ف زد أيست ف التجمع - غرفتين -متشطبة

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في زيد إيست ريسيل استلام يونيو 2026 بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٣٬٧٤٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 179م للبيع بزد ايست

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 104 م استلام فوري في zed east

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-3غرف بالتكيفات

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-شقه غرفتين متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٢٬٧٠٠ جنيه

    اورا-زيد ايست-غرفتين ماستر-متشطبه بالتكيفات

    Premises logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام فوري في زيد ايست

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف استلام فوري في زيد ايست

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري غرفتين نوم في زيد ايست

    Premises logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفه زد ايست موقع مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في ابراج ساويرس التجمع الخامس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر تشطيب كامل بالتكييفات للبيع في زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع - زيد ايست القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٥٬١٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين للبيع بأحسن فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٢ جنيه/متر مربع