شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 23

672 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من ابراج ساويرس التجمع قسط 10سنين

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مش موجود في الماركت و اميز لوكيشن

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٥٣٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات عرض محدود 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق قابل للتفاوض-زد ايست

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٧٬٢٠٧ جنيه

    Resale: Best 2Beds Price 104m With Private Garden

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح في زيد ايست الطابق السابع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٣٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكامل بإطلالة على لاندسكيب في موقع مميز

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ف ابراج ساويرس التجمع ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أمتلك شقة متشطبة بالكامل اقساط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتطييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييف عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست القاهرة الجديدة

    Crafters Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات عرض مقدم 800 الف قسط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات مقدم 445 الف 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع