شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 17

674 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٢٥٧ جنيه

    ستوديو للبيع في Zed East تشطيب كامل وإطلالة مميزة

    Element Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٣٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    مجمع زيد إيست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٠٤٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣١٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مجمع زيد إيست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٧٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز جدا و دوبل فيو بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك مع اورا وقسط على 9سنين لفترة محدودة فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٠٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على9سنوات وامتلك وحدتك بأقل سعر من اورا متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكيفات - إطلالة مفتوحة على مساحات خضراء

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا - جاهز للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ZED East – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 9 سنوات و امتلك وحدتك متشطبة بتكيفات-اورا

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٩١٬٢٠٠ جنيه

    شقة زيد ايست متشطبة بالكامل بالتكيفات ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٥٢٥ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ استلام شهرين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اقل من سعر السوق استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٧٬٤٦٨ جنيه

    شقة غرفتين في زيد ايست استلام 2026 فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع برايم لوكيشن في زد ايست

    Rokn Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٩٬١٨٤ جنيه/متر مربع