شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 22

672 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة ٣ غرف اقرب استلام علي اقساط

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في زيد إيست بـ 6 مليون

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ريسيل في اول ابراج في التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٧٢٬٧٧٥ جنيه

    متشطبة بالتكيفات افضل فيو في الكمبوند مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب خدمات فندقيه ب قسط ل 10 سنين

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم6,750,000تمتلك شقه متشطبه ف زد ايست-موقع مميز

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك بأقل من سعر السوق في أورا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه استلام فوري باقل اوفر في الماركت!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في موقع مميز 3 غرف في زيد ايست

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقه 2 غرف في زيد ايست متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة مزدوجة مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع السادس واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بـ 10 مليون فقط فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٣٧٬٤٥٦ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بدون اوفر برايس

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زيد ايست بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل Zed East لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات لفترة محدودة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات عرض محدود 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مش موجود في الماركت و اميز لوكيشن

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    زد ايست-ارضي بجاردن-اقل من سعر السوق

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع