شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 19

672 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ٣ غرف اقرب استلام وبمقدم واقساط في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في زيد ايست استلام اخر السنة ٣ غرف ريسيل

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Z EAST

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه زد ايست موقع مميز باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥١٬٠٠٤ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل في زيد إيست بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بقلب التجمع الخامس وقسط علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف جاهزه علي السكن قسط علي 8سنين بجوار AUS

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ريسيل شقة 146متر متشطبة فى زيد ايست

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه غرفتين+حديقه زد ايست بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر : شقه غرفتين استلام فوري سعر قديم في زيد !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بسعر مميز بدون اوفر-لوكيشن مميز-اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطبه استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بالتكيفات بمقدم : 5,334,660

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر ف زد أيست ف التجمع - غرفتين -متشطب

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبه بتكيفات للبيع فى زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة للبيع فيو مفتوح على النادي باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات المطبخ بسعر مميز أستلام 2026

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل بالتكيفات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة زيد ايست تطل علي اللاندسكيب متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع