شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 11

346 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ادريس ايست تشطيب سوبر لوكس موقع متميز جدا

    Feeds logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    عرض استثماري قوي شقة 180 متر للبيع في Address East

    Feeds logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه متشطبه بدور متكرر بخصم مميز للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Apartment for sale at The Address East

    Shield - DR3 logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بحري لوكيشن مميز في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٥٢٠ جنيه

    شقة فوري + متشطبة بالكامل في قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٦٨٤٬٣٨٤ جنيه

    شقة 147م للبيع في ذا ادريس ايست التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5مليون للبيع شقة 160متر تشطيب راقي

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل باقل بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة 140م في ماونتن فيو بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة كمبوند ذا أدريس ايست بأقل سعر

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع الخامس دقايق من التسعين

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعرشقة3غرف متشطبة بالكامل استلام فوري بالتجمع

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض كاش! شقة متشطبة في أدريس إيست استلام ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبة - ذا ادريس ايست

    Wdeals for real estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع