شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 5

345 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره ع فيو بافضل سعر

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بمقدم واقساط فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 127م بحري متشطبه High end وتسليم فوري بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ادريس ايست تكمله اقساط

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ادريس ايست باقل سعر

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بحري عقد دره استلام فوري

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل متشطبة من المالك كمبوند ادريس ايست

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ادرس ايست

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو كامل على Greenery بجوار ميفيدا بالتجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في Address East – إطلالة طبيعية

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110م متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري متشطبه شاملة اشتراك النادي للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة ومتشطبة فى كومباوند ذا ادريس

    Top Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف في ادريس ايست استلام فوري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة على البوكت الرئيسي ڤيو مزدوج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميز في أدريس إيست

    why solutions logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 160 في سراي بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ذا أدرس إيست | موقع مميز جدا

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 140 متر فى كمبوند ادريس ايست

    TREX logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة للبيع في كمبوند Address east

    Master Key logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن جولدن سكوير بقسط 321.500

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست بموقع مميز و تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز جداا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٩ جنيه/متر مربع