شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 10

345 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م 3 غرف متشطبه في كمبوند ادريس ايست

    Homy Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام فوري بالتجمع

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ف التجمع تشطيب فاخر جاهزة على الاستلام

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف استلام فوري متشطبة بجوار كمبوند ماونتن فيو

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في Address East

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Address East – التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م كمبوند ذا أدريس ايست القاهرة الجديدة

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع في كمبوندAddress Eastعلى اللاندسكيب

    Realtors logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند ذا ادريس إيست بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحري تشطيب مميز للبيع في ذا أدريس إيست

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع ف ادرس ايست القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست قسط 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست قسط 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست قسط 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب التجمع الخامس متشطبه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام في ادرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع