شقق للبيع في زهراء المعادي, صفحة 34

1,455 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام على

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالجراج غرفتين استلام فورى فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117م طوب أحمر بفيو مفتوح في ريحانه ايفنيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 108م بجوار وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فيو مميز ف دجله فيو على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى على حمام السباحه فى دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في مشروع قدام نادي وادي دجله م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين فيو خارجي بسعر مش موجود في المشروع بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين جنب بعض امكانيه فتحهم علي بعض باجمالي مساحه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند جراند سيتي بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تيجان زهراء المعادي باقل سعر في السق

    Smart Assets Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع على دائري المعادي نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو قدام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في تيجان 2 – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمباوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بافاريا تاون (معمار المرشدي)

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في عمارات تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع