شقق للبيع في زهراء المعادي, صفحة 35

1,455 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للبيع في ارقي مناطق الزهراء – الشطر الثامن

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر الثالث عشر- زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م وجهتين نص تشطيب على الشارع و حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م استلام فورى سعرها مميز جدا فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م استلام فورى واجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس اول سكن زهراء المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده سكنيه او اداريه فى دجله فيو 200م بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام فى كريستال

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شقه استلام فورى غرفتين فى زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب زهراء المعادي إطلالة روعة

    عقار مارينا logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م متشطبة للبيع بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شفتك امام نادي وادي دجله مباشره وقسط 9 سنين

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٨٠م كمبوند معادي ديونز نص تشطيب

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الشطر الثامن - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب زهراء المعادي اميز لوكيشن شقة 148 متر

    Go Homes logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 165م كمبوند_دارنا زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شفتك على دائري المعادي امام نادي القطاميه

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك استلام فوري ع دائري مباشرا ومعاها روف

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م لقطه للبيع فى كمبوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    192 للبيع في اشجار دارنا فيو الدائري

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٩٠م نص تشطيب سعرلقطه فيو مفتوح

    Go Homes logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دبل فيو195م ف كمبوند تبارك زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102م في الشطر الثامن زهراء المعادي بمقدم 25%

    Go Homes logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 99 م بمقدم 40% و قسط علي 3 سنين الشطر 8

    Go Homes logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117م طوب أحمر بفيو مفتوح في ريحانه ايفنيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م² مميزه في كمبوند بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع