تاون هاوس للبيع في هايد بارك, صفحة 6

468 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بالتكيفات فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بنظام سمارت هوم متكامل

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل في هايد بارك –فيو رائع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع مميز - بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن في هايد بارك مرحلة بيكس فيل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك بأقساط على 10 سنين

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 3 غرف مميز للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل ومفروش جزئياً بسعر مميز

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك مع روف

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اقل من سعر السوق بموقع مميز

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط على مناظر طبيعية فى هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل من سعر السوق استلام فوري -هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر 3/4 تشطيب فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك لوكيشن مميز فيو لاند سكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في هايد بارك باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك 261متر+208متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس 234 متر كلاسيك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كلاسيك- موقع مميز-هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك – أقل سعر في السوق

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز بخصم كاش كبير في هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع