تاون هاوس للبيع في هايد بارك, صفحة 2

468 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت متشطب بالتكييفات للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب الترا سوبر لوكس للبيع - هايد بارك

    Rank For Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في هايد بارك تاون هاوس كلاسيك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيبات خاصة اول سكن -هايد بارك -التجمع

    Pro-Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز للبيع

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متوسط ​​للبيع هايد بارك فلل جاردن

    Premier Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس لقطه متشطب بالتكييفات فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب بالتكييفات فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري و جاهزه للمعيشه في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى موقع مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل باقل من سعر الشركه استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت كورنر للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك جاردن فيل – موقع

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى مفروشه بالتكييفات للبيع

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في هايد بارك مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بااقل مقدم

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بمقدم مغري

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بمقدم مميز

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بالفرش في هايد بارك

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع