تاون هاوس للبيع في هايد بارك, صفحة 16

468 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كورنر متشطب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اون هاوس للبيع متشطب باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق مازونت استلام فورى فيو لاند سكيب

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع و سعر مميز للبيع في هايد بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر تاون هاوس بجاردن متشطب في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع أو الإيجار في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك في اميز لوكيشن

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب للبيع في هايد بارك

    Redefine logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع تاون فيلا مازونيت بهايد بارك فوري

    Waystar Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بموقع مميز في Hyde Park بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن مباشرة علي شارع التسعين الجنوبي

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لسرعة البيع في هايد بارك متشطب بالكامل

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 5 غرف نوم اقل سعر في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في هايد بارك

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري ريسيل للبيع هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر هايد بارك 270م للبيع او ايجار

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس فوري هايد بارك open view مميز

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-فلل الحدائق-المرحلة الأولى منزل تاون

    Premier Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس 200م متشطب بلفرش بفيومميز الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر مازونت للبيع بأفضل سعر ف هايد بارك فيو مفتوح

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت فاخر للبيع بتشطيب خاص| جاهز فورا |هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    view golf + pool town house corner 294m 4bed 15y

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٦٣٬٥٠٠ جنيه

    هايدبارك-تاون هاوس كورنر-استلام فورى

    Premises logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب للبيع في هايد بارك

    Redefine logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨١٬٢١٨ جنيه/متر مربع