تاون هاوس للبيع في هايد بارك, صفحة 18

468 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة متشطب استلام فوري بحمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري ريسيل سعر مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى هايد جاردن بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو لاند سكيب في هايد بارك - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر 217 متر بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت للبيع في هايد بارك فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاون للبيع بسعر قديم @القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لتاون هاوس فاخر نص تشطيب في هايد بارك

    Apart Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فى هايد بارك التجمع باسانسير داخلى

    Remax 360 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس في هايدبارك

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بسعر لقطة استلام فوري على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل |تاون هاوس 208م هايد بارك فوري باقل سعر مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٦١٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر 217م للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة متشطب استلام فوري بحمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحري للبيع في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل كلاسيك ريسيل في هايد بارك - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٥٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن تاون هاوس 200م+جاردن90م استلام فوري

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | تشطيب كامل | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون ريسيل ب مقدم 14.5 في التجمع بجوار ميفيدا

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل مقدم في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع