تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 80

2,273 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 226م- في بالم هيلز التجمع الخامس

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فيو لاندسكيب استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم ٨٥٠ الف و قسط شهري ١٠٠ الف

    Your Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب للبيع في ليان.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف تاج سيتي ع طريق السويس-مقدم 920K

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٣٩٥٬٩٣٦ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في سيتي جيت -بتسهيلات

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاس ميديل علي لاند سكيب في سوديك نصف تشطيب

    Premises logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورن في ماونتن فيو |استلام فوري بسعر مميز

    Merak Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٨٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا تاون هاوس للبيع فى تاج سيتى

    I-Zone logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 30% واقساط 4سنوات امتلك فيلا 212م بفيو مميز

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص السعر-تاون هاوس ريسيل-4غرف-استلام فوري-في ازار

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس فيلا في بالم هيلز نيو كايرو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بموقع مميز و اقل سعر

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣١٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل في سيتي جيت ايفان - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب استلام فورى بازار بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب تاون هاوس بمقدم 10% فقط ف التجمع

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت جاهز للاستلام لوكيشن مميز

3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام في كندا فيلا فاخرة بتشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس للبيع في بالم هيلز -باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في التجمع موقع مميز اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد فيلا للبيع في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب تاون هاوس بمقدم 10% فقط ف التجمع

    Apart Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع