تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 76

2,276 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوان ليك ريزيدنسز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل متشطب فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو و سعر مميز فيلا استلام فوري ٢٣٥م في التجمع ٥

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت فيو لاجوون بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر في ليان استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في تلال إيست فيو لاجون بمقدم مميز

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ليان ريزدينس باقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند ازار

    Gold Routes logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف بخصم 40% او تقسيط علي 10 سنين تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا كورنر بمقدم و بتكملة اقساط استلام 2025

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | موقع مميز | ديستريكت 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 223 متر كمبوند لافيستا باتيو تاون

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس متشطب فى التجمع وقسط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ب ديار بارك استلام فوري بسعر لقطه

    IRTKAZ logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٣٤٬١٨٥ جنيه

    تاون هاوس كورنر - متشطب بالكامل - اورا - زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في احسن لوكيشين علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام سنه جاهز للمعاينه في Eastshire

    Roots Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلالة علي لاندسكيب في ليان ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨١٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-ارخص كواترو كورنر 254م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٨٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون فيلا للبيع تحت سعر السوق فى ذا مارك

    New Avenue Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٧٢٬٩٧٧ جنيه

    أقل سعر في الماركت لتاون هاوس كورنر جاهز للأستلام

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٥١ جنيه/متر مربع