تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 83

2,273 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت تاون هاوس في زيد ايست متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 280م جمب المطار لضرورة البيع-تقسيط

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف متشطبة للبيع بخصم30% او اقساط, بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3غرف استلام فوري بسعر مميز

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 258 متر مربع 5 غرف نوم بحرى

    ARC Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على اللاجون استلام فورى-اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بموقع متميز للبيع فيليت

    Elshams Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ارقي كمبوند بجوار ال AUC

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف استلام فوري ريسيل بحري | سعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 248م للبيع بخصم مميز في بالم هيلز التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨١٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على اللاجون استلام فورى- 287م - بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه استلام فوري بحري | اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون هاوس للبيع ريسيل جاهز للاستلام و المعاينه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس-3غرف-متشطب لاجون فيو استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس للبيع 155م قسط ع8سنين ف تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف استلام فوري ريسيل بحري | سعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 258 متر مربع 4 غرف نوم بحرى

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاوين هاوس كورنر+حمام سباحة ريسيل في ازار - متشطب

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل أستلام فوري للبيع بأقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب 80 % للبيع في فيليت

    Elshams Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 270م في PK2 |استلام فوري باقل سعر

    Merak Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ريسيل لقطه للبيع 320م في كمبوند اتوال دو فيل

    ايتوال دو فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 175م -بسعر خيالي و قسط يصل ل 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع استلام فوري كمبوند ليان صبور

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس258م للبيع في ديستريكت5 مراكز|استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع