تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 30

2,270 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ٤ غرف نوم ​​للبيع في تاج سيتى

    Do estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة5%مقدم تاون هاوس تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب استلام قريب جدا فى زيد إيست

    Do estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس أرقى تشطيب استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بروف 224 متر فيو مميز جدا استلام فوري

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع بالتقسيط في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل مميز كامل التشطيب للبيع في ليان ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع بالتقسيط في أزار 2

    Akar Town Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - استلام فوري - في مارك جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة - موقع مميز - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوتر فيلا بجاردن 298متر لوكيشن مميز جدا في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بكامل في لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٥٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر طرح الاول تاون هاوس كورنر باقل مقدم

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل حتى 7 سنين - كوادروا متشطب بكامل

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣٧٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-اقل سعر تاونهاوس كورنر347م موقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بخصم الكاش 25%

    Western House logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 180م أستلام فوري مقدم 3مليون علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٩٩٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن تاون هاوس كورنر في موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بالتجمع 5 متشطبه مقدم 1.5م قسط 12س-كاش 16م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع