تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 25

2,270 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٥٠ متر للبيع في city gate باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في ستون بارك

    Spade consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش بالتكيفات بحديقة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 3 غرف للبيع موقع متميز -ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٢٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٨١٬٢٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بافضل سعر في السوق فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم وأقساط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٣٨٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ايفر نيو كايرو,مقدم 5%, قسط 8 سنوات

    Smart Move logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 188 متر بحديقة خاصة لوكيشن مميز جدا

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري تاون هاوس يجمع بين الخصوصية والرفاهية 190متر

    MD Signature logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كواترو فيو مفتوح بمدخل وحديقة خاصة 254متر

    MD Signature logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل موقع مميز جدا فيو مفتوح جدا 258 متر

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 267 متر تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    MD Signature logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي 14سنة فيلا 4غرف+ناني متشطبة بالتكييفات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز استلام 2027 باقل مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن _فيو مميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا – تشطيب كامل وموقع مميز

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم بموقع مميز تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر في السوق مع أقساط في ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٥٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع| توين هاوس في ليان ريزيدنس باقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر في Telal East – فرصة ذهبية

    clear scope logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في تلال إيست – فرصة قوية بسعر مميز

    clear scope logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​3/4 تشطيب في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم للكاش وبالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري: تاون هاوس بموقع مميز في تلال إيست

    clear scope logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Layan – تاون هاوس كورنر بتشطيب كامل

4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع