تاون هاوس للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

2,243 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٠٧٬١٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في سيتي جيت -بتسهيلات استلام فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فيو لاندسكيب استلام فوري

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس (Middle) في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اميز لوكيشن ماونتن فيو 1.1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع 155م فيو ع الجولف قسط ع12سنه فTAJCITY

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فورى بأقل سعر 32,8

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس لاند سكيب فيومع تقسيط علي 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس كورنر فى ليان للبيع

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخـر جداً ف بالم هيلز بأقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف استلام فوري للبيع ف سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٧٢٬٤٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس أقل من سعر الماركت - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تشطيب كامل بالمطبخ والكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كونر في كمبوند ليان لسرعه البيع

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالقسط بأرخص سعر في ستون بارك

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد فيلا في تاج سيتي 3غرف برايم لوكيشن بسعر مميز

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٧٦٬٤٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بالتقسيط في موقع مميز في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس ميدل ​​في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٤٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك

    2 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وامتلك تاون هاوس متشطب بسعر الطرح الاول

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٠٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر لقطة قسط 6 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! تاون هاوس كامل التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك المتكامل الجاهز للبيع، عرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز تاون هاوس للبيع متشطب 0% مقدم بأقل سعر على10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة