تاون هاوس للبيع في الباتيو اورو

14 عقارات أخرى
  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الباتيو أورو

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة تاون هاوس متشطب بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة تاون هاوس بموقع متميز في الباتيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٩٬٤٠١ جنيه

    تاون هاوس مميز في إل باتيو من لافيستا علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠١٥٬١٠٢ جنيه

    تاون هاوس متشطب في إل باتيو قسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٤١٬٠٢٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع من لافيستا قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٤٣٥٬٧٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بتشطيب فاخر استلام سنه و نصف-7سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب موقع مميز و سعر رائع ب قسط يصل ل 8 سنين

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر بجوار الجامعه الامريكية

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب تاون هاوس بمقدم 10% فقط ف التجمع

    Apart Real estate logo image

4

    6

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا باتيو أورو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٥٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا باتيو أورو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا باتيو أورو اقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع