تاون هاوس للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 9

379 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٤٤٠٬٢٠١ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك357م بأفضل سعر وفيو مميز في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك 357م بأقل سعر مقدم في المقصد

    Onyx for real estate logo image

4

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأحدث طرح منPalm Hillsبالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر الطرح الاول مع Palm Hills بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 1.5% فى فيلاج دو لاكابيتال

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس( 228م_ استلام فورى_ تشطيب كامل) بمقدم10%

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزة للمعاينه مع مصر ايطاليا بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم 20% وقسط علي 5سنوات

    Creative Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في لافيستا سيتي فيو مميز جاه

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع متميز - العاصمة الإدارية

    Aspire Properties logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس ريسيل 230 متر استلام فوري

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان و اسكن فيلا كورنر اقل سعر معروض فرصه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري لافيستا سيتي

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس ريسيل 230 متر استلام فوري

    متصدر

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز امام الجامعات الاوروبية ومجمع النوادى

    Roots Development logo image

3

    4

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٣١٩٬٧١٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل- لافيستا سيتي قريب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافيستا سيتي |فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي-ارخص تاونهاوس مودرن230م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل و تاون هاوس من La Vista بمقدم 5% علي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ريسيل -لافيستا سيتي open view

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: تاون هاوس استلام فوري بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لتاون هاوس فى لافيستا سيتى

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا تاون متشطبة من لافيستا فـ العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مع لافيستا بأحدث مشروعاتها بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع