تاون هاوس للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 14

380 عقارات أخرى
  • 19

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 6,000,000 و استلم فيلا بالتشطيب | قسط 8 سنين

    ARC Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه للبيع في Lavista بالعاصمه بأقل مقدم

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بأقساط12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧١٧٬٤١٧ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس ريسيل للبيع متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن بحي المستثمرين تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر بالعاصمه+قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان تاون هاوس بمقدم 5%فقط فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا تاون هاوس متشطبة في جاردن سيتي بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بكمبوند فيلات على محور بن زايد مباشرة

    The Map Investments logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Townhouse في اجدد مشاريع لافيستا بمقدم 5% فقط

    The Map Investments logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في لافيستا سيتي بتكمله اقساط

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى الطرح الجديد من بالم هيلز بالتقسيط

    Platinum Properties logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أستلم فورى تاون هاوس متشطب بالتقسيط على 8 سنوات

    New Home for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في لا فيستا سيتي ، موقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    285 الف=تاون هاوس(180-Open View)تقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان مع LAVISTA فىR4 بالعاصمة+بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في لافيستا فيو مميز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أستلم فورى تاون هاوس متشطب بالتقسيط على 8 سنوات

    New Home for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4غرف في كمبوند ميدتاون العاصمه الادارية

    ERE logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | لا فيستا سيتي | جاهز للسكن

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3غرف | لافيستا سيتي | تشطيب نصف تشطيب

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع تاون هاوس كورنر في المقصد متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٣٥٬١٧٥ جنيه

    تاون هاوس كورنر مساحه مميزه باقل سعر ف AlMaqsad

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في لافيستا سيتي بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع