تاون هاوس للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 10

379 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزه للاستلام ( بنصف الثمن) فى البوسكو

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كامل التشطيب ف قلب R8

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تاون هاوس للبيع كلاسيك في كمبوند المقصد

    Next Level Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى لافيستا بالتقسيط ع 8 سنين

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخر 210م موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام في Lavista City | متشطب

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بسعر قديم ولوكيشن مميز بفيو بحري قسط ع 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    225م 4غرف فيو مفتوح ع الجولف 4غرف تقسيط علي 15ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    225م فيلا 5%م فيو خرافي+لوكيشن عالمي+اسهل خطه سداد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٦١٬٠٠٠ جنيه

    منزل جاهز للسكن (دفعة أولى 10%)

    Crafters Real Estate logo image

5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فينشي مصر ايطاليا العاصمة قسط ع 10 سنين

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس جاهز للسكن ومكتمل التشطيب.

    TREX logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بدون مقدم وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% فقط استلم فوري تاون هاوس في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% فقط استلم فوري تاون هاوس في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% فقط استلم فوري تاون هاوس في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم10%استلم تاون هاوس 228م متشطب فيولاجون قسط ع8س

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% فقط استلم فوري تاون هاوس في لافيستا سيتي

    Houseology logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو جادي تاون هاوس 185م بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأحدث مشاريع لافيستا بالعاصمه بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كامل التشطيب ف قلبR8

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع