تاون هاوس للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 12

380 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع اقوي المطوريين بالعاصمه وبمقدم1,5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب للبيع في ميدتاون العاصمة الجدي

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في موقع متميز في لافيستا

    TREX logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع لافيستا في الباتيو جادي بمقدم 5%فـقـط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع تاون هاوس جاهز للمعاينة 0%مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٥٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في لافيستا سيتي بموقع مميز

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب جوه لافيستا

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس في لافيستا سيتي موقع مميز

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المقصد بمقدم 8,700,000 ج.م |

    Properties-Today.com logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مديل قريب من الجامعه الامريكيه

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس أستلام فوري في لافيستا سيتي تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى متشطب بالعاصمة بقسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتقسيمة مميزة فيEl Patio Jadeبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مع Lavsita فى الباتيو جادي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب في لافيستا سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيليا - TMG

    Experts Home logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٩٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر موقع مميز بسعر مغرى بلا فيستا سيتى

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر فيو على اللاند سكيب لا فيستا سيتى

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٤٬٣١٨ جنيه

    تاون هاوس 350م فورى بسعر كاش مميز أو تقسيط 5سنوات

    Summit Real Estate logo image

5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات -الباتيو جايد

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 10%تقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بخصم 6 مليون في يارو R8

    The Map Investments logo image

    كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في موقع متميز تاون هاوس ميدل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع