بنتهاوس (روف) للبيع في مدينة الشروق

86 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في باتيو كازا – فيو حمام سباحة

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة "أقل من سعر السوق" بنتهاوس للبيع كاش في باتيو

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٤ غرف نوم تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 244م في المعادي فيو الشروق باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري في المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر مغري بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل بالقرب من طريق السويس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل بالقرب من طريق السويس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر متشطب بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى مدينه الشروق بمساحه مميزه

    Engaz Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان - استلام فوري - موقع مميز - رووف مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيبات فاخرة للغاية باتيو كازا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس (210 متر)بأجمد فيو اقل سعر من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل استلام فوري في الباتيو كازا الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر الشركه استلام 2026 بمقدم واقساط

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في البروج متشطبه في فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في البروج باقل سعر بتشطيب مميز و فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٣ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٢ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرمغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠١ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس إستلام فورى 263م بالفرش كامل موقع ممتاز

    متصدر

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأقل مقدم في الشروق وفترة سداد تصل الي 10س

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر بخصم 25% للكاش في الشروق

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الباتيو سولا الشروق\بمقدم 600 ألف

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة