عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 44

1,534 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 10% شاليه فورى 120متر فى لافسيتا 7

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالتكييفات مقدم0% علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع واحة مينا مفروش بالكامل العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    واحة مينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م عالبحر مباشر بفرش روعه فيسيج اميز فيو

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول 77م قرية بلاجيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر فى لولي بيتش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    منتجع لولي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمنتجع بلاجيو – دور أول – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سعر لقطه خالص اقساط استلام فوري السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي بمنتجع السخنة هيلز فى السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالتقسيط للبيع بمنتجع السخنة هيلز فى السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في البانوراما 100مفرش نضيف عالبحر!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور أول بمنتجع المونت جلالة السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه SEA VIEW HOTEL SERVICE تشطيب كامل بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500.00شاليه بخطوات للبحر مع تلال العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب و مفروش للبيع بالعين السخنه لافيستا ٣

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون شالية استلام قريب صف اول ع البحر

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو بحر ولاجون بخصم الكاش متشطب ف السخنة

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو عالبحر بلاجيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بخصم كبير دبل فيو ف قلب مدينة الجلالة

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا السخنه خطوات للبحر

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بخصم الكاش 35% متشطب صف اول

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم 5% امتلك شاليه متشطب سي فيو

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه بلو باي اسيا فيو مميز

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…