عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 20

1,534 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحر بحرى صف ثاني

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل سي فيو باقل سعر تلال السخنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهVIP جاهز للاستلام Sea View متشطب مقدم920الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين متشطب للبيع فى السخنة جاهز على السكن

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500 الف شاليه للبيع تلال العين السخنه عالبحر

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بيلا فينتو العين السخنه

    Town River logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري متشطبه بالتكيفات استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالتكيفات بأحدث الاجهزة 100م لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري شايف البسين 100م فالبانوراما _ السخنة

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بانورامي علي البحر متشطب ارضي بحاردن اقساط10س

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية 100 متر متشطب | استلام فورى | المونت

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحر و lagoon متشطب اقساط 12 سنه في تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحر و lagoon متشطب اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ١١٠ م | اطلالة مميزة - مرحلة اولي بتلال سخنة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٣٢٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 2 غرفه في المونت جلاله للبيع بافضل سعر تقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن باقل من سعر السوق للبيع100م متر

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٥٨٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م/ تشطيبvip/ دبل فيو على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تمشية ٥٠ متر للبحر ٢ غرف فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ماونتن فيو ١ العين السخنة

    Sky Home logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…