عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 23

1,534 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم بفيو بحر+لاجون جاهز للاستلام بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في المونت جلاله - فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 116م + حديقة | غرفتين | جاهز | أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٢٬٩٧٢ جنيه

    شالية بجاردن بفيو مفتوح علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٥٨٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس فيو حمام السباحه وجاردن مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فيو اللاجون استلام فورى متشطب بالتكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن جاهز للاستلام خطوات للبحر مقدم469 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م/ تشطيبvip/ دبل فيو على البحر واللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيومفتوح لاجون وبحر تشطيب VIP خصوصيه كامله خصم 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بالسعر دا!فوري موقع مميز فرش فندقي 100 م

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو مميز بالفرش استلام فوري!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة بأرخص سعر جاهز بفرش فندقي 100م دور اول!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بفرش ممتاز واحدث الاجهزة عالبحر 100م!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنوات شالية للبيع في تلال في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز لسرعه البيع في العين باي العين السخنه

    Town River logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع ارضي بجاردن sea فيو لوكيشن مميز

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز للبيع في بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 810 الف امتلك شاليه ف قريه تلال السخنه لوكس

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب بفيو عظيم علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن على رمله البحر مباشره متشطب تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز للبيع قرية اروما العين السخنه

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م جاهزة للمعاينه بفيو بحر في اروما+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 80م متشطب بالفرش بفيو بحر بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية بفيو بحر بالعين السخنة بتقسيط 10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…