عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 23

594 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش كامل بالمطبخ والتكيفات-فيو بحر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في كورنادو مارينا

    Capital Lords Real Estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول بحر في - لافيستا 1

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحرية مباشرة في المونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بروف مفروش بالتكيفات-دبل فيو اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطيب فندقي -فيو بحر دايركت اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 140م سي فيو مفروش بالتكيفات استلام فوري

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف بياسيرا العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف لافيستا 3 الغين السخنة

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالفرش ف المونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المونت جلاله فيو بحر

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 6

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في قرية ليتل فينيس العين السخنه

    Bond & Key logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في ماونتن فيو السخنة 1 كورنر

    One Broker Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه في لاڤيستا ٧

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجنينه في لاڤيستا ٧

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علوي في قريه بلومار وادي دجله السخنه

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لاسرينا مينى ايجيبت - جنينة 60 متر

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلو بلو - مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٩١٬٢٥٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلالة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - بقرية بلومار السخنه - فيو ٢ بول

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا 3 السخنة – شاليه أرضي

    Remax Style logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رائع للبيع بكامل الاثاث بسعر مغرى جداللجادين

    ElGammal real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلومار السخنه متشطب بالبفرش

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بأحلى فيو بمصر قريب من البحر و البوول

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…