عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 16

594 عقارات أخرى
  • 30

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال السخنة – المرحلة الثالثة

    Property Network logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر للبيع-لا فيستا 6مفروش بالتكيفات

    Susqual Management logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري بالكامل للبيع في اوفا

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في منتجع لافيستا راي السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع بالفرش والاجهزةيرئ البحربوضوح موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قريه بياسيرا العين السخنه باقل سعر

    Capital Lords Real Estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا توباز – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + روف سوبر لوكس في لافيستا 1 السخنه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل استلام فوري بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا 6 فيو جاردن

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 صف ثاني بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120 متر متشطب بالفرش في السخنة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن مرحله اولي-مفروش -جاهز للمعاينه

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية فيو حمام سباحة بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف فيو بحر وحمام سباحة مفروش بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فيو بحر بالفرش والتكييفات في تلال

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اول صف على لاجوون متشطب بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 180م فيو بحر بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 140م فيو بحر بالفرش والاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية140م بحديقة 3 غرف فيو بحر بالفرش استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف فيو بانوراما على البحر بالفرش 3 غرف + ناني

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 190م حديقة 300م بالفرش 3 غرف+ناني ليتل فينيس

    Egypt Best Properties logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الماركت شالية 3 غرف مفروش بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية بحديقة بالفرش فيو بحر وحمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف فيو حمام سباحة بحري بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…