عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 9

1,608 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف خاص بالفرش استلام فوري في لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة ريسيل متشطب بالفرش في اروما السخنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مورانو العين السخنه ڤيو على البحر مباشره

    New Avenue Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون شاليه بروف للبيع بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع هرم منقرع اهرامات بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • السخنه هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,السخنة هيلز

    4 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة استلام فوري مفروش في لافيستاراي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش موقع مميز قرية اريج العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالكامل -ووتر فرونت بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يرى اللاجون والبحر متشطب وكامل الفرش للبيع

    Scout Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73متر | مفروش وجاهز | المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • لافيستا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا جاردنز

    2 - 4 غرفة

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مفروش بالكامل في ازها السخنة

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز بإطلالة بحرية و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول علي الاجون

    The Broker EG logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاجون في Taurina

    The Broker EG logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بلومار الدوم غرفتين فيو اللاجون بول و بحر

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاجونا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    السويس,العين السخنة,لاجونا باي

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل للبيع امكسيكو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أمكسيكو برادايز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني بقرية المونت جلالة السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه مفروش بقرية بالميرا | العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلاجيو / العين السخنة – شاليه للبيع بتجهيزات كاملة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف مفروش في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    السويس,العين السخنة,جي باي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ثاني- لالونا بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش بورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني رؤيه كاملة للبحر بمنتجع بوهو

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين بمرحلة البانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع غرفتين في منتجع فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    2 - 5 غرفة