عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 32

1,615 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في قرية بلاجيو 140م بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة اهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ارضي قرية جولدن كوست العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر مفروش بالكامل بجميع الأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بحديقه في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في منتجع ستلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع موقع مميز في المونت جلاله السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٤٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في قرية اريج العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالتكييفات ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب بحديقة–لاسيرينا ريزورت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري للبيع في منتجع لاسييستا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في منتجع في لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في قرية جولدن كوست العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول ع البحر في قرية بلاجيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م -مرسيليا بلو باي السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في مرحلة الحدائق المعلقه ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي مساحة 125م ف منتجع ماونتن فيو

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تري البحر للبيع في اورلاندو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع لقطة فيو على البحر مباشرة استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستيلا دي ماري عين السخنه متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع متشطب و مفروش بالكامل لافيستا4

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل موقع مميز يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع