عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 29

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في ماونتن فيو مفروش موقع وسعر مميز كاش

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى بالرووف في بلومار وادي الدوم كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمارينا وادي دجلة – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع-لاسيرينا ريد كاربيت العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سعر لقطه في ستلا دي ماري سي فيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع روعه في برج منقرع 100 شامل المستحقات !

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالعين السخنه في قرية بلومار السخنه

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز مفروش بالكامل في العين السخنه

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري السخنه قريه اروما فيو بسين

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه مارينا وادي دجله

    Town River logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع بقرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مميز للبيع قرية ماليبو السخنة مفروش

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع بقرية لا جولي مارينا العين السخنة

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحرمباشرة اريج السخنة تشطيب وفرش فندقي

    Town River logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بقرية اريج العين السخنة موقع مميز

    Town River logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول مفروش علي الاجون ازها السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي المرحلة ( اللاجون )

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل صف أول على البحر لافيستا 3

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في مرحلة لاجون قريب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    عين باي 2, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الووتر فرونت بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع الووترفرونت بورتو السخنه فيو عالبحر

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالفرش فيو على البحر استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع