عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 37

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش أميجو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اميجو 1, أميجو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب مفروش موقع متميز في عين باي

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا للبيع في The Groove – العين السخنة

    Monte Mar logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب خاص للبيع في لاجولي مارينا السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رووف مميز بأطلاله مفتوحه جاهز للسكن بياسيرا

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه في بياسيرا شاليه ارضي بجاردن وفيو مميز

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة استلام فوري لافيستا ٦

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب فيو مباشر عالبحر ف لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن الحدائق المعلقة - بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس فيو كامل على البحرفي لا فيستا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى مفروش بالكامل بحديقة خاصة فى لافيستا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول بالتكييفات ⁠يطل على البحر لا فيستا ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م للبيع في ماونتن فيو السخنه افضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م للبيع في ماونتن فيو السخنه افضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال السخنة بإطلالة بانورامية !

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس -تشطيب لوكس سي فيو اقل سعر في الماركت

    متصدر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس على البحر في لا فيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ممتاز فيو بسين من الجاردن 62م لقطة!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع