عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 17

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل علي البحر استلام فوري في المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بموقع مميز بالفرش في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في ازها مفروش بالكامل

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة على حمام سباحة مباشرة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة مباشرة مفروش بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٧٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه مفروش بالكامل يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بالروف مفروش بالكامل موقع متميز في لافيستا ٧

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص تكملة أقساط يطل على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه مفروش بالكامل في المونت الجلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه-لافيستا جاردنز-دور أول-فيو بيسين وبحر-تراس

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – AZHA (Taurina) العين السخنة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل للبيع في لا فيستا 7

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل شالية أرضي 92م بحديقة خاصة بأقل سعر

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لوفت شالية 139م مفروش بالكامل ريسيل بموقع مميز

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف رابع على البحر للبيع في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٦٧٬٩٣٢ جنيه

    شاليه فندقي بفيو خيالي تسليم فوري ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين - ٣ غرف توين + حديقة ١٣٠ م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر وحمام سباحه للبيع بالفرش

    Global Hills logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في لا فيستا 6 على حمام سباحة و البحر

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تطل على حمام السباحة والبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مفروش للبيع فى ازهى السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع